Äri- ja juhtimiskonsultatsioonid

Pakume nii äri -kui  juhtimiskonsultatsiooni ning koolitusi. Oleme spetsialiseerunud ennekõike inimkesksele juhtimisele ning äri innovatsioonile.

Fookuses
01.

Inimkeskne juhtimine

Kas sinu juhid on tehniliselt tugevad aga neil on väljakutseid inimestega hakkama saamises? Aitame luua inimkeskset juhtimiskultuuri läbi konsultatsiooni, koolituste ja 1:1 coachingu.

02.

Juhtide järelkasv

Kuidas veenduda, et meeskondades on igal juhil sündimas ka järelkasv? Aitame juhtidel strateegiliselt  kasvatada meeskonnast järelkasvu läbi koolituste ja 1:1 coachingu.

03.

Juhtide areng

Kas ettevõte kasvab kiirelt ja spetsialistidest on saamas juhid? Oleme selle teekonna läbi käinud ning saame toetada nii juhtimiskultuuri loomisel kui ka individuaalse 1:1 coachinguga uutele juhtidele. Teeme ka koolitusi vastavalt kliendi soovidele.

04.

Ajutise juhi teenus

Kas oluline juht lahkus ja vajad kiirelt kedagi, kes hoiaks äri käimas? Või oled värbamas juhti kuid sellega läheb aega ning tahaks kohe liikuma saada? Pakume ajutise juhi teenust nii tootejuhtimise kui arendusjuhtimise alal. Saame olla Sinu ajutine tootejuht (Head of Product), tehnoloogiajuht (CTO) või tarkvaraarenduse juht (VP of Engineering).

05.

Toote juhtimine

Vajad ajutist toote juhti või lihtsalt tootealast nõu? Aitame toote strateegia, MVP disaini ja arendussisendite koostamisel ning nii lühi- kui pikaajalise roadmap’i loomisel.

06.

Innovatsioon

Sul on idee, aga ei tea veel kuidas seda praktiliselt teostada? Soovid lahendada probleemi või leiutada uudseid tooteid/teenuseid? Soovid anda oma ärile tõuke innoveerides olemasolevat? Saame sind toetada ideest teostuseni. Aitame koostada nii ideede kontseptualiseerimisel struktuursesse ja esitletavasse vormi kui ka strateegia koostamisel.

Võta ühendust ka siis kui vajad abi mõnel muul teemal – äkki oskame aidata.