Christjan Schumann

Strategic sparring partner for CEOs and founders

Sinu personaalne strateegiline pikaajaline partner ja coach juhtimises. Meie ekspertiis hõlmab nii tehnoloogia ja tootearenduse valdkonda kui ka juhtimise ja kultuuriga seotud valdkondi.

Ideaalne lahendus sulle, kui tunned end ettevõtet juhtides üksi ning vajad mõnes valdkonnas usaldusväärset partnerit, kelle toel lahendada probleeme, luua strateegiat ning viia ellu enda visiooni.

Ettevõtted kellega oleme koostööd teinud

Teenused

01.

Äri -ja juhtimiskonsultatsioonid

Sinu partner juhtimise ja innovatsiooni alal. Sinu äril või tootel on palju rohkem potentsiaali – aitame seda avastada ning ka realiseerida.

02.

IT konsultatsioonid

Sinu partner digitaliseerimises ja IT strateegia loomisel. Vii enda ettevõtte efektiivsus ja inimeste produktiivsus tehnoloogia abiga kaugemale.

03.

Juhtide coaching

Arenda oma juhtide oskusi ja võimekust välise sõltumatu coachi toel kellel on rikkalik varasem juhtimiskogemus tehnoloogiasektoris.

Testimonials

Mida räägivad kliendid?

"Christjaniga koostöö on olnud väga inspireeriv ja arendav, nii inimlikul pinnal kui ka äriliselt. Christjani innovatiivsed ideed ja lai silmaring annab võimaluse peegeldada oma uusi ideid ja üheskoos sünergias jõuda täiesti uudsete ning innovaatiliste lahendusteni. Kindlasti plaanime jätkata koostööd ka tulevikus, põhiliselt innovatsiooni ja uute toodete tehniliste lahenduste valdkonnas."

Andrus Vare, Saunum Group AS asutaja

"Koostöö Christjaniga sujus igakülgselt - ta mõtles ja analüüsis alati kaasa, pakkus edasiviivaid ided ja suunas meid õigete küsimustega. Olen kindel, et Christjanilt saadud sisend mängis meie toote ellu ärkamisel väga olulist rolli!"

Else Källo, Iffent kaasasutaja ja meeskonnajuht

Minust

Mina olen Christjan Schumann.

Aitan ettevõtetel ja eraisikutel avastada ning teha sammud enda täieliku potentsiaali saavutamise suunas.

Olles tegev olnud tehnoloogiasektoris üle 20 aasta olen kasvanud spetsialistist juhiks ja mentoriks. Läbi aastate kogutud laialdaste kogemuste ja teadliku enesearengu toel saan toetada nii ettevõtteid, juhte kui ka igat inimest.

True success and happiness come from embracing our uniqueness and striving towards our full potential.