Väikeettevõtjale

Pakun personaalset kootsingut ja konsultatsiooni mikro -ja väikeettevõtjatele.

Olen kokku puutunud äriga nii maailma tehnoloogiahiiglase, Microsofti, juures töötades, kui käinud läbi teekonna uue startupi loomisel. Olen nõustanud mitmeid alustavaid ettevõtteid, kes soovivad luua uuenduslikke tooteid ning vallutada maailma. Näen, et idufirmadel on täna Eestis väga head tingimused ja palju võimalusi leida tuge ning lahendada mistahes tekkivad väljakutsed. Aga mulle tundub, et mikro -ja väikeettevõtted mis idufirmade ringis ei toimeta, ei leia sellist tugivõrgustikku nii kergelt. Ka need ettevõtted väärivad inspiratsiooni, teadmisi ja kogemusi millega ehitatakse maailma vallutavaid ettevõtteid.

Fookuses

01.

Personaalsed takistused ettevõtjana

Isiklikust elust, segavatest teguritest või muust tingituna ei ole rahul praeguse olukorraga ning otsid lahendust? Kõrvaldame need takistused koos.

02.

Ambitsioon kasvada

Tunned, et on ambitsioon ja tahe kasvada aga ei tea kuidas või on teele sattunud takistused? Toetan Sind julgemate unistuste loomisel ning nende poole liikumisel.

03.

Väljakutsed juhtimises

Inimesed ja meeskond ning nendega seonduvad olukorrad võivad vahel tunduda liiga keerulised? Aitan juhtimissituatsioonide lahendamisel.

04.

Kliendi otsingud

Kes ikkagi on minu klient ja kuidas temani jõuda? Kuidas hakkama saada konkurentsiga? Aitan leida Sinu unikaalsuse ja potentsiaalse kliendi persoona.

05.

Toodete/teenuste innovatsioon

Idee on, aga pole päris kindel kuidas see teenuseks/tooteks vormida? Tooted ja teenused nagu oleks, aga tundub, et miskit on ikkagi puudu? Sinu toode või teenus võib omada palju rohkem potentsiaali kui oskad arvata.

06.

Meeskond

Millist ettevõtet ma tahan? Milliseid inimesi peaksin värbama ja kuidas? Ettevõtte kultuur ja inimesed määravad suuresti äri edukuse – aitan meeskondade planeerimisel.

Võta julgelt ühendust ka siis kui soovid tuge või nõu mõnel muul teemal!