Juhtimiscoaching

Sinu arengu partner juhina kasvamise teekonnal.

Christjan Schumann, ABNLP sertifitseeritud life coach ja mentor

Coaching (kootsing või ehk suupärasemalt arengunõustamine) aitab juhendaja (koots) toel jõuda soovitud tulemuseni läbi struktureeritud koostöö. Coachingus saab vaadata peeglisse, avastada oma “pimenurki”, leida arengukohti ning seada ja saavutada julgeid eesmärke.

Oman üle 20-aastast kogemust tehnoloogiasektoris. 6-aasta jooksul Microsoftis töötades kasvasin kiirelt arendajast meeskonnajuhiks ja seejärel arendusjuhiks (Engineering Manager). Oman ka kogemust tootejuhi rollis lansseerides uue toote alustavas idufirmas ning mul on läbi nende aastate sügav huvi ja praktiline kogemus inimkeskse kultuuri loomises läbi teadliku juhtimise.

Olen ABNLP litsenseeritud life coach ning hetkel läbimas AoEC executive coaching diplomi programmi. Toon oma coachingusse ainulaadse kombinatsiooni tehnilisest taustast ja juhtimiskogemusest. Minu eesmärk on aidata  ettevõtjatel ning juhtidel saavutada edu oma tegemistes. Olenemata sellest, kas soov on parandada juhtimisoskusi , luua tõhusamat meeskonda või tulla toime konkreetse väljakutsega, olen siin, et olla sulle partneriks sellel teel.

Hea coachee,

Enda arengu eest vastutad sina ise, aga mina aitan avastada Sul tõelist potentsiaali ning jõuda koostöös konkreetsete tegevusteni, mis aitavad Sul jõuda enda eesmärkidele lähemale.

Parima tulemuse saavutame kui kohtume regulaarselt , aga alustamiseks piisab kui teeme tasuta sissejuhatava tutvumissessiooni ning vaatame kuidas sealt edasi liigume.

Coachingut teen nii eesti kui inglise keeles ning nii füüsiliselt kui virtuaalselt vastavalt kliendi eelistustele.

Hind ja paketid

Tutvumissessioon

30 minutit

0

Tutvumissessioon toimub tavaliselt üle videokõne. Selle käigus saab hinnata inimestena sobivust, mis on sujuva koostöö aluseks.

Standard

3 kuud / coaching 1x kuus

300

Eesmärkideni jõudmine rahulikus tempos

Intensiivne

3 kuud / coaching 2x kuus

600

Sobiv pakett inimesele, kes soovib liikuda eesmärkideni kiiremini ja/või vajab sagedasemat tuge, et motivatsioon ei kaoks.

Ettevõttele coaching programmi pakkumise küsimiseks võta minuga otse ühendust

Broneeri tutvumissessioon